Airsoft Hlinsko
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 opakovacka FREEDOMU

Go down 
3 posters
AuthorMessage
RODY
Desátník/Velitel
Desátník/Velitel



Počet příspěvků : 222
Profil založen : 2009-01-12
Věk : 36
Bydliště : Hlinsko

opakovacka FREEDOMU Empty
PostSubject: opakovacka FREEDOMU   opakovacka FREEDOMU EmptyTue 2 Jun 2009 - 14:14

NAZDAR CHLAPI
VE ZKRATCE ŘEKNU, ŽE SE POŘÁDÁ FREEDOM CITY 2. HLEDÁM LIDI CO BY DO TOHO ŠLY ZNOVU.VELEL JSEM AČRKÁM NA FC1,TAKŽE VÍM DOBŘE, ŽE SE TO NAPOPRVÉ NEPOVEDLO. PROSADIL JSEM SI PÁR ZMĚN, TAKŽE PO ORGANIZAČNÍ STRÁNCE UŽ TO BUDE LEPŠÍ. INFORMACE O AKCI NAJDETE OPĚT NA SEVEROČESKÉM FÓRU. POKUD DO TOHO CHCETE JÍT ZNOVU, ZAREGISTRUJTE SE U NIKOLY A NAPIŠTE I NA TENTO MAIL: 107.PP@SEZNAM.CZ . TEN JE MŮJ. BUDU S VÁMI ŘEŠIT INTERNÍ ZÁLEŽITOSTI AČR.PŘEDEJDEME TAK ZMATKŮM NA MÍSTĚ Z.




107.PRŮZKUMNÝ PRAPOR


RODY: Co vy na to??
Back to top Go down
RODY
Desátník/Velitel
Desátník/Velitel



Počet příspěvků : 222
Profil založen : 2009-01-12
Věk : 36
Bydliště : Hlinsko

opakovacka FREEDOMU Empty
PostSubject: Re: opakovacka FREEDOMU   opakovacka FREEDOMU EmptyTue 2 Jun 2009 - 16:57

http://as-sever.cz/viewtopic.php?f=3&t=2427

2009 18.-19.7. FREEDOM CITY II
tak prvni vec co se mi nelibi:

1.jen pro afghanskou armadu a taliban bude zas vstupne (tak ze mrdat jezky..!!!) isaf nemusi platit nic

2. z 18 -19.7. to je zas na 4.-5. 7. zmeneno.. i zmena se vztupnym :vstupne pro ISAF bylo 150kc....z duvodu poplatku na benzin
pro zbytek 50kc...pokriti nakladu, a jinak co se tyka vstupneho pro Taliban a Afghanskou armadu neni to opet 50kc,ale 20kc

3. zprava od InTu » pon čer 01, 2009 5:58 pm
Ahoj už se těšíme s klukama na dvojku FC a doufáme že už bude plně využit scénář :D První akce se mi líbila až na pár lidí co mi tam nepadlo moc do oka :D a nebyl to nikdo z velení proti velení nic nemám jen snad že občas bylo docela dlouhé čekání v terénu na nějaké rozkazy :D ale tak i to se stane při takovém počtu lidí.Nikol patří pochvala že se jí povedlo něco takového udělat a snad ta dvojka se vydaří ještě lépe :D Za tým OSO InTu
z toho bych fakt jen blil tak ze tot muj nazor na to... jen rejžovani penez ,pac by se to dalo jiste mnohem lip udelat a zaridit..!!!

4. zprava od Dranel k poplatku napsal:
To není poplatek (jen) za benzín. To je poplatek za to, že si můžeš zahrát, za zákopový pytle, za mapy, za papíry, za to, že je Kišlak označen, za vodu atd. Rolling Eyes

Abych to rozebral nevim kdo tam plnil pytle..ale nikdo od nas,ty pytle si nikdo domu nevzal a zase zustaly poradatelum tak nevim co je na to fajn ze sme se jim slozily vsichni na "darku" , mapa byla ale nemel kazdej !!papir dneska se da koupit abycejnej xerox za par kacek ,ze je kislak oznacenej je fajn ale nevedel sem ze se za to musi platit.. mišuge kor kdyz sme ho nasli jeste pred akci.., za vodu tak nevim jak vy ale jednina voda co sem ja od organizace videl byl ten destik v sobotu rano..!!! a jako posledni za to ze si nekdo muze "zahrat" tak za to nikdo nemusi platit a jezdit 190km aby se otomhle vsem presvedcil.. smutny ale jo..
Back to top Go down
RODY
Desátník/Velitel
Desátník/Velitel



Počet příspěvků : 222
Profil založen : 2009-01-12
Věk : 36
Bydliště : Hlinsko

opakovacka FREEDOMU Empty
PostSubject: Re: opakovacka FREEDOMU   opakovacka FREEDOMU EmptyTue 2 Jun 2009 - 20:36

odpoved na muj mail od velitele Afganske armady.. :
Čau Rody

Ptal ses na změny ohledně FC2. Na FC1 byla chyba zajišťovat velení až na místě, já osobně jsem měl velet poprvé svému týmu a místo toho jsem dostal na povel všechny. Druhou chybou byl bordel v ISAFU. Nebyli schopni se absolutně na ničem dohodnout. Třetí chyba byla, že někdo úplně eliminoval pořadatele.
Nemůžu vám zaručit, že to ISAF znovu neposere. Nikola slíbila, že tentokrát bude mít velení pro ISAF , což byl před tím hlavní kámen úrazu. Za Čechy ti můžu slíbit, že dělám všechno proto, abychom byli připraveni. Dělám mapy, sháním lidi, připravuju si strategii, jsem v kontaktu s Nikolou a domlouváme se, co bude nebo nebude. Zdůrazňuju, že nejsem organizátor, jen poslouchám to, co mi Nikola řekne a jednám podle toho. Domluvilo se pár maličkostí, které nám ulehčí život od začátku akce. Tohle je jen pár z nich, podívej se na severočeské fórum a přečti si zbytek.

1) Od začátku jsme proti ISAFU
2) Neustálý kontakt s Nikolou po telefonu
3) Není žádná technika
4) Vstupné pro AČR 20Kč
5) Posouvá se herní prostor zhruba do míst, kde byl protektor.
6) Vlastní základna


Dle mého názoru má akce šanci na úspěch 50/50 záleží na lidech, ale i přesto do toho jdu. Chápu, že ujet 190 km není zrovna laciná záležitost. Je to jen na vás, zda to risknete.
Back to top Go down
MiikyCZ
Svobodník/Radista/Zástupce
Svobodník/Radista/Zástupce
MiikyCZ


Počet příspěvků : 98
Profil založen : 2009-01-12
Věk : 31
Bydliště : Hlinsko City

opakovacka FREEDOMU Empty
PostSubject: Re: opakovacka FREEDOMU   opakovacka FREEDOMU EmptyTue 2 Jun 2009 - 20:52

pytle nám tam dávali a když se kopali zákopy,tak se do nich házela hlína,tak to je domů brát asi nebudem Hustýýý!

A na tu akci bych jel...Velitel AČR byl celkem týpek a v podstatě díky němu jsme se za celou dobu nekopali jenom do prdele...
Back to top Go down
http://atg-hlinsko.xf.cz
Zero_Cool
Vojín/Pyrotechnik
Vojín/Pyrotechnik
Zero_Cool


Počet příspěvků : 22
Profil založen : 2009-01-14
Věk : 36
Bydliště : Hlinsko

opakovacka FREEDOMU Empty
PostSubject: Re: opakovacka FREEDOMU   opakovacka FREEDOMU EmptyTue 2 Jun 2009 - 21:41

já bych to taky skusil klido znova treba se to napodruhy povede jako prostor terén a baráky naprosto super,vymysleny to bylo dobre ale lidi to posraly .OT astra ready Hustýýý!
Back to top Go down
MiikyCZ
Svobodník/Radista/Zástupce
Svobodník/Radista/Zástupce
MiikyCZ


Počet příspěvků : 98
Profil založen : 2009-01-12
Věk : 31
Bydliště : Hlinsko City

opakovacka FREEDOMU Empty
PostSubject: Re: opakovacka FREEDOMU   opakovacka FREEDOMU EmptyThu 4 Jun 2009 - 23:29

Zero_Cool wrote:
OT astra ready Hustýýý!

Četl jsem tam něco o tom,že se tam prej nebude jezdit autama Sereš mě! ,nebo sem jen blbej a nějak sem to divně pochopil Wassup! ...každopádně by to nebylo moc fajne bez OT ASTRA Sereš mě!
Back to top Go down
http://atg-hlinsko.xf.cz
Sponsored content





opakovacka FREEDOMU Empty
PostSubject: Re: opakovacka FREEDOMU   opakovacka FREEDOMU Empty

Back to top Go down
 
opakovacka FREEDOMU
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Airsoft Hlinsko :: Akce :: Akce-
Jump to: