Airsoft Hlinsko
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Trenal Milovice

Go down 
5 posters
AuthorMessage
MiikyCZ
Svobodník/Radista/Zástupce
Svobodník/Radista/Zástupce
MiikyCZ


Počet příspěvků : 98
Profil založen : 2009-01-12
Věk : 31
Bydliště : Hlinsko City

Trenal Milovice Empty
PostSubject: Trenal Milovice   Trenal Milovice EmptyMon 31 Aug 2009 - 0:29

Takže napadlo mě,že bysme si mohli někdy v nejblížší době udělat trenal v milovicích...
Jelo by se tam na víkend...Jelo by se v pátek,přespalo by se někde v budově,takže by nás nesral déšť a pak by se mohlo trénovat budovy,přesun mezi nima,zajištění okolí budovy a pak vyčištění budovy....je to zatím jen návrh bez určení data ... měl by někdo zájem se toho zúčastnit a něco takového udělat? Hustýýý!

Já osobně bych jel....Chci tu mít 9 odpovědí s vyjádřením (od všech lidí z týmu)
Back to top Go down
http://atg-hlinsko.xf.cz
SWAT
Vojín
Vojín
SWAT


Počet příspěvků : 10
Profil založen : 2009-06-24
Věk : 30
Bydliště : Vojtěchov

Trenal Milovice Empty
PostSubject: Re: Trenal Milovice   Trenal Milovice EmptyMon 31 Aug 2009 - 0:50

Já bych byl určitě pro pokud by mi to časově vycházelo.
Back to top Go down
ondra.kavalir
Svobodník
Svobodník
ondra.kavalir


Počet příspěvků : 38
Profil založen : 2009-06-22
Věk : 30
Bydliště : Hlinsko

Trenal Milovice Empty
PostSubject: Jasně   Trenal Milovice EmptyMon 31 Aug 2009 - 14:51

Jasně já bych jel určitě, počítejte se mnou na 100%.
Back to top Go down
Darth_RevanCZ
Vojín
Vojín
Darth_RevanCZ


Počet příspěvků : 86
Profil založen : 2009-01-17
Bydliště : Hlinsko v Čechách

Trenal Milovice Empty
PostSubject: Re: Trenal Milovice   Trenal Milovice EmptyTue 1 Sep 2009 - 12:07

Tenhle víkend tam bude nějaká akce ...

Ganyboy wrote:
FreezFest milovice 4-6.9 2009

Dobry den, touto cestou bych rad predesel moznym nedorozumenim a informoval bych rad airsoftovou komunitu ze v prostoru milovic se bude pristi tyden konat multikulturni festival FreezFest. vysichni jste samozrejme zvani (jiz loni se akce ucastnilo nekolik velice prekvapenych, ale spokojenych USMC:D ) pro lepsi ohledani toho co to vlastne FreezFest je vam doporucim jeho oficialni vebove stranky: http://www.freezefest.cz/

zaroven bych Vas chtel poprosit abyste pokojne pretrpeli;) ze jeden vyken bude v milovicich pomerne vetsi navstevnost nemaskovanych lidi a brali jste na ne ohled. tento ohled budiz bran na zretel hlavne v sobotu podvecer/vecer kdy se uskutecni pro nekolik dobrovolniku doborodruzna hra Stalker kdy budou skupinky prochazet arealem milovic a plnit ukoli organizatory pro ne nachystane, cilem teto hry je ukazat jak krasne vlastne milovice ve svoji opustenosti jsou. proto bych poprosil Vas, zdali by bylo mozno presunout vase planovane treningy a setkani nejlepe na jinou dobu (od nedele rano a dal) protoze jiz od sobotniho rana se prostorem budou pohybovat organizatori a pripravovat onu hru Stalker.

Timto bych zaroven jeste podal jeden maly inzerat: pokud by nejaka jendotka mela zajem suplovat pri teto hre "hranicni kontrolu" je srdecne zvana ke spolupraci. Jedna se o ciste divadelni hlidani v case cca 40minut celkem. cilem je prochazet "ledabile" urceny prostor a delat tak kulisu pro dobrodruhy kteri se maji "nepozorovane" dostat do prostoru Zony (opravdu prosim pripadne zajemce aby nam dobroduhy nestrileli, ani nepacifikovali ackoliv je slysi prichazet uz 40metru od lesa). pokud by se tedy nejaka jednotka uvolila spestrit svoji pritomnosti v uniformach a s vystroji onem dobordruhum jejich milovicky zazitek budeme vam neskonale vdecni.

festival Freez fest je ciste nekomercni, vznika ze sponzorskych daru, grantu a pomoci okresnich uradu a pod. jeho organizatori na nem nemaji jakykoliv vydelecny zajem.

za organizatory festivalu FreezFest vam dekuji.
Ganboy

viz. - http://portal.airsoft-portal.cz/node/6928
Back to top Go down
https://ashlinsko.forumczech.com
MiikyCZ
Svobodník/Radista/Zástupce
Svobodník/Radista/Zástupce
MiikyCZ


Počet příspěvků : 98
Profil založen : 2009-01-12
Věk : 31
Bydliště : Hlinsko City

Trenal Milovice Empty
PostSubject: Re: Trenal Milovice   Trenal Milovice EmptyTue 1 Sep 2009 - 14:18

Darth_RevanCZ wrote:
Tenhle víkend tam bude nějaká akce ...

Já nemyslel tento víkend,já sem jen myslel JESTLI BY NĚKDY ... konkrétní datum sem nepsal,jen mě zajímá jestli by o to byl zájem a né že to zajímá třeba jen 3 lidi,pak se můžem dohadnout eventuelně kdy Brý ne?!
Back to top Go down
http://atg-hlinsko.xf.cz
lukasiks
Vojín
Vojín
lukasiks


Počet příspěvků : 47
Profil založen : 2009-01-18
Věk : 37
Bydliště : Krouna

Trenal Milovice Empty
PostSubject: Re: Trenal Milovice   Trenal Milovice EmptySat 5 Sep 2009 - 0:30

klidně pojedu
Back to top Go down
Sponsored content





Trenal Milovice Empty
PostSubject: Re: Trenal Milovice   Trenal Milovice Empty

Back to top Go down
 
Trenal Milovice
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» LOST CITY - 23.5.2009 - VVP Milovice
» Krounský oslavi

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Airsoft Hlinsko :: Akce :: Akce-
Jump to: